Giriş Yapveya Üye Ol
Ankara Trafo Enerji A.Ş.

Hakkımızda

Ataş Ankara Trafo Enerji A.Ş. 2019 yılında Ankara Keresteciler Sanayi Sitesinde güç ve dağıtım transformatörleri üretim, bakım ve onarım için kurulmuştur. Ataş Ankara Trafo ’da CE normlarına uygun yapılan trafo tasarım ve üretim prosesinde uygulanan ISO 9001-2015 standartları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı esastır. Ataş 2019’dan beri değerli müşterilerimizin enerji alanındaki gereksinimlerini daha verimli ve çevreci bir yaklaşımla gidermeyi amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda Ataş Ankara Trafo çalışanları siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor. Sürekli yenilikçi yaklaşımlarla, ürünlerin verimliliği ve işletme performansı, tasarımın ve üretimin tüm süreçlerinde gözetilen ve uygulanan temel kavramlardır. Ataş Ankara Trafo Enerji A.Ş. ürünleri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistem Belgelerine sahiptir. Firmamız ülkemizde birçok resmi ve özel kuruluşa hizmet vermektedir.

ATAŞ Trafo her zaman müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş temiz, düzenli ve ahlaklı bir çalışma şeklini benimsemiştir. 

Online trafo satışının yanı sıra fabrikamızda; trafo imalatı, trafo alım, sıfır ve ikinci el trafo satış, trafo bakım, trafo yağ değişimi, trafo yağ tesfiyesi, trafo yağ testi, trafo yedek parça temini ve satışı, trafo bobin sarımı, trafo fırınlama kurutma hizmetleri sunmaktayız.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ATAŞ ANKARA TRAFO ENERJİ A.Ş. faaliyet gösterdiği sektörde bölgesine hizmet edebilmek ve çalışanlarının mutluluğunu sağlayabilmek için, pazarında aranan bir kuruluş olmayı, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve istenilen şekilde karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Kalite politikamızın dayandığı ilkeler;

 • Yönetim kadrosu ve çalışanları olarak, kalitenin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleşeceğinin bilincinde olmak,
 • Müşterilerimizle sürekli hizmet anlayışı çerçevesinde iletişim kurarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılamak ve her zaman güvenilir bir firma olmak,
 • Trafolarımızın bilinçli ve eğitimli personellerimizle her kademede kontrol edilerek üretilmesini sağlamak,
 • Ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerimizin kolaylıkla ulaşabileceği ve uygun koşullarda alabileceği kaliteli ürünlerimizle sektörümüzde lider bir kuruluş olmak,
 • Ürün ve Hizmet Kalitemizi her gün biraz daha iyileştiren bir Kalite Yönetim Sistemi Kurmak

 

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymayı ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt ediyoruz.

 

 

 

Kalite-Çevre-İş Güvenliği Politikamız:

 • Sektöründe öncü bir kuruluş olan ATAŞ ANKARA TRAFO ENERJİ A.Ş, kurmuş olduğu yönetim sistemlerinin (TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS EN ISO 45001, TS EN ISO 17025) gereklerini tam olarak uygular ve etkinliğini sürekli geliştirerek sektörüne yön veren ve farkındalık yaratan bir üretici olmayı hedefler.
 • Üstlendiği imalat, servis ve bakım işlerini, müşteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat şartlarını karşılayan ürünü düzenli bir şekilde sağlar.
 • Çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğine önem verir. Kendilerini geliştirerek yeni sorumluluklar almaları için fırsat tanır. Konularında bilgili ve deneyimli teknik kadro ile çalışmaya önem verir. Çalışanların yaratıcı yönlerini kullanarak; geliştirmesini sağlayacak bir yönetim anlayışını benimser.
 • Çevre boyutları ve İş sağlığı güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlar, ilgili mevzuatlar, idari düzenlemeler ve müşteri gerekliliklerini sağlayarak sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
 • Tesis ve proses tasarımında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
 • Çevresel performansımız sürekli iyileştirmesi yönünde çevre yönetim sistemimizi geliştirmek.
 • Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp ham madde kullanımını azaltarak, doğal kaynakların korunması sağlamak.
 • Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışmalarımızı ve müşterilerimizi bilinçlendirerek katılımlarını sağlamak.
 • Ürünün çevresel etkilerinin iyileştirilebilmesi için tedarikçilerle ve müşterilerle sürekli iletişim içerisinde bulunmak.
 • Üretim taşıma, stoklama, işletme, arıtma ve bakım faaliyetleri sonucu oluşabilecek atıkları azaltarak geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendirmek.
 • İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturma,
 • İnsanlığın mutluluğu ve doğanın iyileştirilmesi için önceliği kendi çalışanlarının güvenliği ve mutluluğunu sağlamak.
 • Çevre ve insan sağlığına saygılı olmak
Hakkımızda
Hakkımızda

Güvenli Alışveriş

Müşteri Memnuniyeti

Hızlı Teslimat

Müşteri Hizmetleri

Ödeme Yöntemleri
ETBİS
Ana SayfaİndirimlerHesabımSepet